Juridiskie pakalpojumi

Juridiskie pakalpojumi fiziskām un juridiskām personām

Teju katram var rasties situācijas, kad nepieciešami juridiskie pakalpojumi. Fiziskām personām biežāk tie ir dažādi ģimenes tiesību jautājumi, mantojuma lietas, nekustamā īpašuma iegāde utml. Savukārt juridiskajām personām – sadarbības risku jautājumi, komerctiesības, nodokļi utml. Jurista klātbūtne saspringtās situācijās ļaus justies pārliecināti un droši. Ar prieku atbalstīsim!

Mūsdienīgi juridiskie pakalpojumi

Līdzīgi kā daudzu citu nozaru speciālisti, arī juristi ir ļoti mainījušies un pielāgojušies pieprasījumam, līdz ar to labs jurists šobrīd ir plaša profila speciālists, kurš gatavs sniegt padomus dažādos brīžos un ir laikus sasniedzams.

Jaunās paaudzes juristi ir spējīgi strādāt izveicīgi arī digitālajā vidē, kārtojot procesus un vedot lietas elektroniski, kā arī viņi nemitīgi mācās un pilnveido sevi, lai apgūtu arvien jaunās un mainīgās tendences, regulējumu un tehnoloģijas, un, protams, gūtu pieredzi, tādējādi sniedzot maksimālu un kvalitatīvu atbalstu saviem klientiem. Laiks ir nepielūdzams, tādēļ bieži izšķiroša ir tieši spēja rīkoties ātri un pareizi. Tieši tā strādā Confidus komanda – rodot racionālāko risinājumu, kas nepieciešams klientam.

Lasīt vairāk:

Fiziskām personām

Bez līgumiem, šķiet, nevienam neiztikt. Pastāv stereotips, ka galvenais juristu darbs ir tieši līgumu izpēte, taču, protams, patiesais darba lauks ir ievērojami plašāks un juridiskie pakalpojumi neaprobežojas vien ar līgumu izpēti. Ir jāslēdz līgums, ja iegādājaties nekustamo īpašumu vai, ja stājaties jaunās darba attiecībās, kā arī, ja veicat lielus un nozīmīgus pirkumus utt. Pieredze rāda, ka svarīgas ir detaļas, tieši tādēļ līguma sagatavošanā, saskaņošanā, labošanā un, ja nepieciešams, arī līguma izpildes kontrolē vēlams piesaistīt profesionāļus.Praksē diemžēl konflikti mēdz rasties arī pēc līguma parakstīšanas un pat izpildes, tāpēc nepieciešams meklēt risinājumu tiesas vai ārpustiesas ceļā. Nozīmīgu dzīves lēmumu pieņemšanā, piemēram, mājokļa iegādes brīdī, ir svarīgi, lai būtu pieejami jurista pakalpojumi, kas ir kā papildu drošības garantija.


Juridiskām personām

Ikvienam uzņēmuma vadītājam zināms, cik daudz dokumentu nākas izskatīt teju katru dienu, cik dažādu jautājumu jārisina un kāda spriedze var piemeklēt, meklējot sarežģītu situāciju labākos risinājumus. Bez vieda padoma tas nereti var šķist gandrīz neiespējami.Viena no plašām tēmām ir darba attiecību jautājumi – darbinieku pieņemšana, atlaišana, atvaļinājumi, komandējumi, pārkāpumi, algas pielikumi, iekšējie konflikti utt. Tas viss jākoordinē ne tikai kā iedvesmojošam vadītājam, bet arī juridiski korekti, lai tādējādi izvairītos no saasinātām konfliktsituācijām, kas var novest arī līdz pat strīdam tiesā.Tāpat ir jāpārzina arī komerctiesību, nodokļu, konkurences, iepirkumu, datu aizsardzības un daudz citu jautājumu. Lieli uzņēmumi mēdz algot savus iekšējos juristus, lai ikdienā gūtu pārliecību, ka vienmēr ir sasniedzams jurists, kurš gatavs nākt palīgā ar savu redzējumu, taču daudzi dod priekšroku ārpakalpojumu sniedzējiem, kuri mūsdienās, pateicoties tehnoloģiju sniegtajām priekšrocībām, ir operatīvi pieejami un klātesoši svarīgos procesos.


Uz saziņu!

Confidus juridiskais birojs sniedz plašu juridisko pakalpojumu klāstu fiziskām un juridiskām personām, ko augstu novērtē arī mūsu esošie klienti. Biroja speciālistiem allaž svarīgi ir, lai sniegtie juridiskie pakalpojumi būtu maksimāli kvalitatīvi un efektīvi, lai tie sniegtu atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Confidus juridiskais birojs tiecas panākt, lai klientiem tiktu sniegti ne tikai juridiskie pakalpojumi, bet arī sniegts padoms un izrādīta uzticība sarežģītākajās ikdienas situācijās, tādēļ esam izveidojuši ciešu saikni ar visiem mūsu klientiem. Mūsu biroja speciālistiem ir vērtīga pieredze dažādās juridiskās jomās. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un vienotos par tikšanos vai sadarbību!

Maksātnespēja

Attiecības ar valsti un pašvaldībām

Administratīvo pārkāpumu lietas

Civiltiesības

Komerctiesības

Strīdu risināšana un tiesvedība

Nekustamais īpašums

Ceļu satiksme un transports

Patērētāju tiesības

Līgumi un citi dokumenti